عاجل

البث المباشر

بررسى علت قتل مبهم يك خواننده زن لبنانى در دبى

سوزان تميم از يك سال پیش هیچگونه ظهورمطبوعاتی نداشت

يك منبع آگاه در پليس دبى بامداد روز سه شنبه 29/7/2008 خبر كشته شدن يك خواننده زن لبنانی بنام سوزان تميم را تأكيد كرد ولی علت وچگونگى كشته وی را افشا ننمود .

منبع مذکور امروز 30/7/2008 طی تماسی با العربیه .نت اعلام داشت که قاتل با ضربات چاقو در کلیه نواحی بدن مقتول وبویژه در ناحیه صورت وی را به قتل رسانده وسعي داشت سر وی را از تنش جدا کند .

بر اساس گزارش شب گذشته كانال تلويزيونى العربيه سوزان از يكسال پیش در شهر دبی می زیسته و هیچگونه ظهور مطبوعاتی نداشته است .

در عين حال فاطمه داود روزنامه نگار لبنانى در يك تماس تلفنى از قاهره گفت: "بامداد روز سه شنبه 29/7/208 رسانه هاى خبرى لبنان گزارشهای غیر موثقی را در باره مرگ سوزان پخش کردند، ولى ساعت يازده ظهر همان روز رسانه های مزبور خبر كشتن وى را تأكيد نمودند.

ویک منبع دیگر در اداره آگاهی دبی به العربیه .نت گفت که جسد سوزان 20 ساعت پس از کشته شدن وی کشف گردید وی در آپارتمان محل سکونت خود در یکی از آسمانخراشهای مارینا در منطقه "الصفوح" با ضربات چاقو به قتل رسیده است وپسر عمویش ضمن تماس با پلیس حادثه قتل را گزارش کرده است.

به نوشته روزنامه البیان چاپ امارات پلیس آگاهی با تشکیل یک تیم تحقیاتی بازجویی ازافرادی که شب پیش ازقتل سوزان در آپارتمان وی بوده اند بویژه بعضی از خویشاوندان مقتول را آغاز کرده است واعلام شده که قاتل طی مدت کوتاهی شناسایی خواهد شد .

خانم سوزان در آغاز فعالیتهای هنرى اش با مخالفت خانوداه خود وحتی خشونت از سوی آنان روبرو شده بود كه اين امر مانع پیوستن وی به لیست ستارگان مشهور هنری شده بود.

نخستین مشکلاتی که این هنرمند دست بگریبان آن شد ، با شوهر اولش بنام علی مزنر آغاز گردید ودر نهایت زندگی زناشویی آن دو به طلاق انجامید وی سپس با عادل معتوق ازدواج كرد كه پس از اختلاف آنان وتبادل اتهامات یک دادگاه لبنانی به نفع شوهر جدیدش رای داد که در نتیجه سوزارن تميم جهت فرار از حکم دادگاه به قاهره رفت .

سوزان همچنین مدتى در فرانسه بسر برد ،وی نمایشنامه موزیکال "غاده الکامیلیا" ساخته الیاس رحبانی را اجرا کرد ودر سال 2003 البوم ترانه هاى خود را بنام "ساكن" انتشار داد وسپس راهی مصر شد وپيش از انتقال به امارت دبى جهت اقامت در مصر مى زيست.